sudo 1.8.18b4 - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: unable to open userdb
nn: klarte ikkje opna brukardatabase

en: unable to switch to registry "%s" for %s
nn: klarte ikkje byta til registeret «%s» for %s

en: unable to restore registry
nn: klarte ikkje gjenoppretta register

en: unable to allocate memory
nn: klarte ikkje tildela minne

en: Unknown signal
nn: Ukjent signal

en: invalid value
nn: ugyldig verdi

en: value too large
nn: verdien er for stor

en: value too small
nn: verdien er for liten

en: unsupported group source `%s' in %s, line %u
nn: gruppekjelda «%s» (i %s, linje %u) er ikkje støtta

en: %s is not a regular file
nn: %s er ikkje ei vanleg fil

en: %s is owned by uid %u, should be %u
nn: «%s» er eigd av uid %u, som skulle vore %u

en: %s is world writable
nn: %s er skrivbar for alle

en: %s is group writable
nn: %s er skrivbar for eigargruppa

en: unable to open %s
nn: klarte ikkje opna %s

en: unable to set handler for signal %d
nn: klarte ikkje velja handtering av signal %d

en: unable to add event to queue
nn: klarte ikkje leggja hending i kø

en: unable to create sockets
nn: klarte ikkje laga socket-ar

en: error in event loop
nn: feil i hendingslykkje

en: unable to restore tty label
nn: klarte ikkje gjenoppretta tty-etikett

en: error reading from signal pipe
nn: feil ved lesing frå signalrøyr

en: unable to remove PRIV_PROC_EXEC from PRIV_LIMIT
nn: klarte ikkje fjerna PRIV_PROC_EXEC frå PRIV_LIMIT

en: unable to allocate pty
nn: klarte ikkje tildela pty

en: unable to create pipe
nn: klarte ikkje laga datarøyr

en: error reading from pipe
nn: feil ved lesing frå datarøyr

en: error reading from socketpair
nn: feil ved lesing frå socketpar

en: unable to set controlling tty
nn: klarte ikkje velja styrande tty

en: error in %s, line %d while loading plugin `%s'
nn: feil i %s, linje %d ved lasting av tillegget «%s»

en: %s must be owned by uid %d
nn: %s må eigast av uid %d

en: %s must be only be writable by owner
nn: %s kan ikkje vera skrivbar for andre enn eigar

en: Sudo version %s
nn: Sudo versjon %s
