sudo 1.8.12b1 - en to nl translation catalogue (167 entries)

en: unable to open userdb
nl: kan userdb niet openen

en: unable to switch to registry "%s" for %s
nl: kan niet wijzigen naar register "%s" voor %s

en: unable to restore registry
nl: kan register niet herstellen

en: internal error, tried allocate zero bytes
nl: interne fout, heb geprobeerd om zero bytes te alloceren

en: internal error, %s overflow
nl: interne fout, %s overloop

en: Unknown signal
nl: Onbekend signaal

en: invalid value
nl: ongeldige waarde

en: value too large
nl: waarde te groot

en: value too small
nl: waarde te klein

en: invalid Path value `%s' in %s, line %u
nl: ongeldige lokatie '%s' in %s, regel %u

en: invalid value for %s `%s' in %s, line %u
nl: ongeldige waarde voor %s '%s' in %s, regel %u

en: unsupported group source `%s' in %s, line %u
nl: niet-ondersteunde brongroup '%s' in %s, regel %u

en: invalid max groups `%s' in %s, line %u
nl: ongeldig maximaal aantal groepen '%s' in %s, regel %u

en: unable to stat %s
nl: kan status niet opvragen van %s

en: %s is not a regular file
nl: %s geen regulier bestand

en: %s is owned by uid %u, should be %u
nl: %s is eigendom van %u, moet gebruikersnummer %u zijn

en: %s is world writable
nl: %s kan door iedereen worden geschreven

en: %s is group writable
nl: %s kan door groep worden geschreven

en: unable to open %s
nl: kan %s niet openen

en: unable to set handler for signal %d
nl: instellen van handler voor signal %d is niet mogelijk

en: policy plugin failed session initialization
nl: beleidsplugin kon sessie niet initialiseren

en: unable to fork
nl: kan geen nieuw proces starten

en: unable to add event to queue
nl: kan event niet toevoegen aan de wachtrij

en: unable to create sockets
nl: kan geen sockets maken

en: error in event loop
nl: fout in eventloop

en: unable to restore tty label
nl: kan terminallabel niet herstellen

en: unable to restore handler for signal %d
nl: kan handler voor signal %d niet herstellen

en: error reading from signal pipe
nl: fout met het lezen van signaalpijp

en: unable to remove PRIV_PROC_EXEC from PRIV_LIMIT
nl: kan PRIV_PROC_EXEC niet verwijderen van PRIV_LIMIT

en: unable to allocate pty
nl: kan geen virtuele terminal reserveren

en: unable to create pipe
nl: kan geen pijp maken

en: unable to set terminal to raw mode
nl: kan de terminal niet op de raw-modus instellen

en: error reading from pipe
nl: fout met lezen van pijp

en: error reading from socketpair
nl: fout met lezen van socketpaar

en: unexpected reply type on backchannel: %d
nl: onverwachte soort beantwoording van het achterkanaal: %d

en: unable to set controlling tty
nl: kan geen controlerende terminal instellen

en: error in %s, line %d while loading plugin `%s'
nl: fout in %s, regel %d bij het initialiseren-I/O plug-in %s

en: %s must be owned by uid %d
nl: eigenaar van %s moet uid %d zijn

en: %s must be only be writable by owner
nl: %s mag alleen schrijfbaar zijn voor de eigenaar

en: unable to load %s: %s
nl: kan %s niet laden: %s

en: unable to find symbol `%s' in %s
nl: kan symbool %s niet vinden in %s

en: unknown policy type %d found in %s
nl: onbekende beleidssoort %d gevonden in %s

en: incompatible plugin major version %d (expected %d) found in %s
nl: niet-compatibel hoofdbeleidsversie %d, (verwachtte %d) gevonden in %s voor plugins

en: ignoring policy plugin `%s' in %s, line %d
nl: beleidsplugin '%s' in %s, regel %d wordt genegeerd

en: only a single policy plugin may be specified
nl: slechts een beleidsplug-in mag geladen worden

en: ignoring duplicate policy plugin `%s' in %s, line %d
nl: dubbele beleidsplugin '%s' in %s, regel %d wordt genegeerd

en: ignoring duplicate I/O plugin `%s' in %s, line %d
nl: dubbele I/O-plugin '%s' in %s, regel %d wordt genegeerd

en: policy plugin %s does not include a check_policy method
nl: beleidsplug-in %s heeft geen check_policy methode

en: unable to open socket
nl: kan geen socket openen

en: the argument to -C must be a number greater than or equal to 3
nl: het argument van -C moet een getal zijn dat groter dan of gelijk aan 3 is

en: you may not specify both the `-i' and `-s' options
nl: u mag de opties '-i' en '-s' niet tegelijk opgeven

en: you may not specify both the `-i' and `-E' options
nl: u mag de opties '-i' en '-E' niet tegelijk opgeven

en: the `-E' option is not valid in edit mode
nl: optie '-E' is niet geldig in bewerkingsmodus

en: you may not specify environment variables in edit mode
nl: u mag geen omgevingsvariabelen opgeven in de bewerkingsmodus

en: the `-U' option may only be used with the `-l' option
nl: optie '-U' mag alleen worden gebruikt samen met optie '-l'

en: the `-A' and `-S' options may not be used together
nl: de opties '-A' en '-S' mogen niet tegelijk worden gebruikt

en: sudoedit is not supported on this platform
nl: sudoedit wordt niet ondersteund op dit platform

en: Only one of the -e, -h, -i, -K, -l, -s, -v or -V options may be specified
nl: Slechts een van de volgende opties mag worden gebruikt: -e, -h, -i, -K, -l, -s, -v of -V

en: %s - edit files as another user
nl: %s - bewerk bestanden als een andere gebruiker

en: %s - execute a command as another user
nl: %s - voer een opdracht uit als een andere gebruiker

en: 
    Options:
nl: 
    Opties:

en: use a helper program for password prompting
nl: gebruik een hulpprogramma voor het vragen van wachtwoord

en: use specified BSD authentication type
nl: gebruik opgegeven BSD-verificatietype

en: run command in the background
nl: voer opdracht op de achtergrond uit

en: close all file descriptors >= num
nl: sluit alle file descriptors >= num

en: run command with the specified BSD login class
nl: voer opdracht uit met gespecificeerde BSD-inlogklasse

en: preserve user environment when running command
nl: behoud gebruikersomgeving bij uitvoeren van opdracht

en: edit files instead of running a command
nl: bewerk bestanden in plaats van uitvoeren van een opdracht

en: run command as the specified group name or ID
nl: voer opdracht uit als de opgegeven groep

en: set HOME variable to target user's home dir
nl: stel HOME variabele in om naar persoonlijke map van gebruiker te verwijzen

en: display help message and exit
nl: hulptekst tonen en stoppen

en: run command on host (if supported by plugin)
nl: voer opdracht uit op computer (enkel als plugin dit ondersteund)

en: run login shell as the target user; a command may also be specified
nl: voer een inlogshell uit als beoogd gebruiker; een opdracht mag ook worden opgegeven

en: remove timestamp file completely
nl: verwijder tijdbestand volledig

en: invalidate timestamp file
nl: maak tijdbestand ongeldig

en: list user's privileges or check a specific command; use twice for longer format
nl: geef privileges van gebruiker weer of controleer specifieke opdracht; gebuik twee keer voor uitgebreidere opmaak

en: non-interactive mode, no prompts are used
nl: niet-interactieve modus, geen interactie met gebruiker

en: preserve group vector instead of setting to target's
nl: behoud groepsvector in plaats van die van het doel in te stellen

en: use the specified password prompt
nl: gebruik gespecifeerde wachtwoordvraag

en: create SELinux security context with specified role
nl: maak SELinux beveiligingscontext met gespecificeerde rol aan

en: read password from standard input
nl: lees wachtwoord van standaardinvoer

en: run shell as the target user; a command may also be specified
nl: voer shell uit als doelgebruiker; een opdracht mag ook worden opgegeven

en: create SELinux security context with specified type
nl: maak SELinux beveiligingscontext met gespecificeerde type aan

en: in list mode, display privileges for user
nl: in lijstmodus, geef privileges voor gebruiker weer

en: run command (or edit file) as specified user name or ID
nl: voer opdracht uit (of bewerk bestand) als gespecificeerde gebruiker

en: display version information and exit
nl: versie-informatie tonen en stoppen

en: update user's timestamp without running a command
nl: werk tijd van gebruiker bij zonder opdracht uit te voeren

en: stop processing command line arguments
nl: stop verwerken opdrachtregelargumenten

en: unable to open audit system
nl: kan audit-systeem niet openen

en: unable to send audit message
nl: kan audit-melding niet verzenden

en: unable to fgetfilecon %s
nl: fgetfilecon %s mislukt

en: %s changed labels
nl: %s gewijzigde labels

en: unable to restore context for %s
nl: kan context voor %s niet herstellen

en: unable to open %s, not relabeling tty
nl: kan %s niet openen, terminaltitel wordt niet opnieuw ingesteld

en: unable to get current tty context, not relabeling tty
nl: kan huidige terminalcontext niet verkrijgen, terminaltitel wordt niet opniew ingesteld

en: unable to get new tty context, not relabeling tty
nl: kan geen nieuwe terminalcontext verkrijgen, terminaltitel wordt niet opnieuw ingesteld

en: unable to set new tty context
nl: kan nieuwe terminalcontext niet instellen

en: you must specify a role for type %s
nl: u moet een rol kiezen voor type %s

en: unable to get default type for role %s
nl: kan standaard-type niet verkrijgen voor rol %s

en: failed to set new role %s
nl: instellen van nieuwe rol %s mislukt

en: failed to set new type %s
nl: instellen van nieuw type %s mislukt

en: %s is not a valid context
nl: %s is geen geldige context

en: failed to get old_context
nl: verkrijgen old_context mislukt

en: unable to determine enforcing mode.
nl: kan afdwingende modus niet vinden.

en: unable to set tty context to %s
nl: kan terminalcontext niet instellen voor %s

en: unable to set exec context to %s
nl: kan uitvoeringscontext niet instellen op %s

en: unable to set key creation context to %s
nl: kan context voor aanmaak van sleutels niet instellen op %s

en: requires at least one argument
nl: tenminste één argument vereist

en: unable to run %s as a login shell
nl: kan %s niet uitvoeren als een loginshell

en: unable to execute %s
nl: kan %s niet uitvoeren

en: unable to save handler for signal %d
nl: kan handler niet opslaan naar signaal %d

en: resource control limit has been reached
nl: hulpbroncontrolelimiet is bereikt

en: user "%s" is not a member of project "%s"
nl: gebruiker "%s" is geen lid van project "%s"

en: the invoking task is final
nl: de aanroepende taak is klaar

en: could not join project "%s"
nl: kan project "%s" niet samenvoegen

en: no resource pool accepting default bindings exists for project "%s"
nl: er bestaat geen hulpbronnengroep voor project "%s" die de standaardbindingen accepteert

en: specified resource pool does not exist for project "%s"
nl: er bestaat geen hulpbronnengroep voor project "%s" die de standaardbindingen accepteert

en: could not bind to default resource pool for project "%s"
nl: kan niet verbinden met standaard hulpbronnen voor project "%s"

en: setproject failed for project "%s"
nl: setproject mislukt voor project "%s"

en: warning, resource control assignment failed for project "%s"
nl: waarschuwing, hulpbrontoewijzingscontrole mislukt voor project "%s"

en: Sudo version %s
nl: Sudo versie %s

en: Configure options: %s
nl: Configuratieopties: %s

en: fatal error, unable to load plugins
nl: fatale fout, kan geen plug-ins laden

en: unable to initialize policy plugin
nl: kan beleidsplug-in niet instellen

en: error initializing I/O plugin %s
nl: fout bij initialiseren-I/O plug-in %s

en: unexpected sudo mode 0x%x
nl: onverwachte sudo modus 0x%x

en: unable to get group vector
nl: kan groepsvector niet verkrijgen

en: unknown uid %u: who are you?
nl: onbekende uid %u: wie bent u?

en: %s must be owned by uid %d and have the setuid bit set
nl: eigenaar van %s moet gebruikersnummer %d zijn en de setuid bit ingesteld

en: effective uid is not %d, is %s on a file system with the 'nosuid' option set or an NFS file system without root privileges?
nl: gebruikt gebruikersnummer is niet %d, is %s op een bestandssysteem met de 'nosuid' optie ingesteld of een NFS bestandssysteem zonder rootrechten?

en: effective uid is not %d, is sudo installed setuid root?
nl: gebruikt gebruikersnummer is niet %d, is sudo geinstalleerd met setuid root?

en: unknown login class %s
nl: onbekende inlog-klasse %s

en: unable to set user context
nl: kan gebruikerscontext niet instellen

en: unable to set supplementary group IDs
nl: kan aanvullende groeps-ID's niet instellen

en: unable to set effective gid to runas gid %u
nl: kan effectieve gid niet instellen op runas-gid %u

en: unable to set gid to runas gid %u
nl: kan gid niet instellen op runas-gid %u

en: unable to set process priority
nl: kan taakprioriteit niet instellen

en: unable to change root to %s
nl: kan root niet wijzigen naar %s

en: unable to change to runas uid (%u, %u)
nl: kan niet wijzigen naar runas uid (%u, %u)

en: unable to change directory to %s
nl: kan map niet wijzigen naar %s

en: unexpected child termination condition: %d
nl: onverwachte dochter-afsluitvoorwaarde: %d

en: policy plugin %s is missing the `check_policy' method
nl: beleidsplug-in %s heeft geen check_policy methode

en: policy plugin %s does not support listing privileges
nl: beleidsplug-in %s ondersteunt niet het tonen van privileges

en: policy plugin %s does not support the -v option
nl: beleidsplug-in %s ondersteunt niet de -v optie

en: policy plugin %s does not support the -k/-K options
nl: beleidsplug-in %s ondersteunt niet de -k/-K opties

en: %s: not a regular file
nl: %s: geen regulier bestand

en: %s: short write
nl: %s: te weinig geschreven

en: %s left unmodified
nl: %s ongewijzigd gelaten

en: %s unchanged
nl: %s ongewijzigd

en: unable to write to %s
nl: kan niet schrijven naar %s

en: contents of edit session left in %s
nl: inhoud van bewerkingssessie achtergelaten in %s

en: unable to read temporary file
nl: kan tijdelijk bestand niet lezen

en: sesh: internal error: odd number of paths
nl: sesh: interne fout: oneven aantal paden

en: sesh: unable to create temporary files
nl: sesh: kan geen tijdelijke bestanden aanmaken

en: sesh: unknown error %d
nl: sesh: onbekende fout %d

en: unable to copy temporary files back to their original location
nl: kan tijdelijke bestanden niet terugzetten naar de oorsprongelijke lokatie

en: unable to copy some of the temporary files back to their original location
nl: kan sommige tijdelijke bestanden niet terugzetten naar de oorsprongelijke lokatie

en: unable to change uid to root (%u)
nl: kan uid niet wijzigen naar root (%u)

en: plugin error: missing file list for sudoedit
nl: plug-infout: missende bestandslijst voor sudoedit

en: no tty present and no askpass program specified
nl: geen terminal aanwezig en geen wachtwoordvraag(askpass)-programma opgegeven

en: no askpass program specified, try setting SUDO_ASKPASS
nl: geen wachtwoordvraag(askpass)-programma opgegeven, probeer SUDO_ASKPASS in te stellen

en: unable to set gid to %u
nl: kan gid niet instellen op %u

en: unable to set uid to %u
nl: kan uid niet instellen op %u

en: unable to run %s
nl: kan %s niet uitvoeren

en: unable to save stdin
nl: kan niet opslaan naar stdin

en: unable to dup2 stdin
nl: kan dup2 niet uitvoeren op standaardinvoer

en: unable to restore stdin
nl: kan stdin niet herstellen
