sudoers 1.8.4rc1 - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: %s must be owned by uid %d
lt: %s turi priklausyti uid %d

en: %s must only be writable by owner
lt: %s turi būti įrašomas tik savininkui

en: %s is not in the sudoers file.  This incident will be reported.
lt: %s nėra „sudoers“ faile.  Apie šį įvykį bus pranešta.

en: %s is not allowed to run sudo on %s.  This incident will be reported.
lt: %s neleidžiama vykdyti „sudo“ kompiuteryje %s.  Apie šį įvykį bus pranešta.

en: Sorry, user %s may not run sudo on %s.
lt: Deja, naudotojas %s negali vykdyti „sudo“ kompiuteryje %s.

en: Sorry, user %s is not allowed to execute '%s%s%s' as %s%s%s on %s.
lt: Deja, naudotojui %s neleidžiama vykdyti „%s%s%s“ kaip %s%s%s kompiuteryje %s.

en: User %s is not allowed to run sudo on %s.
lt: Naudotojui %s neleidžiama vykdyti „sudo“ kompiuteryje %s.

en: %s is owned by uid %u, should be %u
lt: %s priklauso uid %u, nors turėtų %u

en: %s is owned by gid %u, should be %u
lt: %s priklauso gid %u, nors turėtų %u

en: only root can use `-c %s'
lt: „-c %s“ gali naudoti tik „root“ naudotojas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Password:
lt: Slaptažodis:
